حامیان محیط زیست آذربایجان5 میلیون هوادار تورک قشقایی تراختور

TIRAXTURUNQ 5 MILYON QAŞQAILI YARDIMÇILARI

صدا و سیما خجالت بکشد
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۱:۴۷
نماینده مردم مشکین‌شهر طی تذکری در صحن علنی مجلس از عملکرد صدا و سیما انتقاد کرد و گفت که مسئولین صدا و سیما خجالت بکشند.
به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، یونس اسدی نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه) طی تذکری در صحن علنی مجلس اظهار داشت: حرکت هیئت رئیسه مجلس از جنس حرکت‌های صدا و سیماست.

وی افزود: رهبری فرمودند مسئولین باید مساعی خود را برای کاهش عزیزان زلزله‌زده بکار بگیرند.

اسدی ادامه داد: پخش برنامه خنده بازار از صدا و سیما در زمانی که دو روز عزای عمومی اعلام شده، چه معنایی دارد؛، مسئولین صدا و سیما خجالت بکشند.

لاریجانی در پاسخ به اسدی گفت: ‌حالا این طور هم صحبت نکنید.

اسدی هم در پاسخ به لاریجانی گفت که چرا این طور صحبت نکنیم، صدا و سیما چرا خنده بازار را پخش کرده است.

به گزارش ‌فارس، احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز (دوشنبه) ‌طی تذکری در صحن علنی مجلس اظهار داشت: طرح‌های یک‌فوریتی و دوفوریتی که امروز در مجلس مطرح شد، در جلسات گذشته توزیع شده است.

وی افزود: وقتی طرحی روی میز نمایندگان قرار می‌گیرد، همان روز مطرح می‌شود و در آخر وقت هم طرح‌ها از میز نمایندگان جمع آوری می‌شود بر همین اساس نمایندگان برای رای دادن در خصوص طرح‌های امروز مشکل دارند.

علی لاریجانی رئیس قوه مقننه در پاسخ به تذکر توکلی گفت: این طرح در جلسه قبل که شما نبودید مطرح شد و حتی طراح آن هم سخن گفت ولی به دلیل مشکل آئین‌نامه‌ای که وجود داشت بررسی آن را به امروز موکول کردیم.
نوشته شده در 1391/05/23ساعت 06:39 ب.ظ توسط bəxtiyar نظرات (5)


Design By : Pichak